У Вас 0 товаров у кошику. Ви можете продовжити вибір або оформити замовлення

Доставка і оплата

Доставка
Постачання продукції за адресою здійснюється три рази на тиждень (вівторок, субота, неділя) по Харкову та передмістю - П'ятихатки, Данилівка, Родичі і Мала Данилівка. Мешканцям Песочина ми привозимо замовлення щосуботи.

Радимо оформити замовлення заздалегідь, бо прийняття заявок припиняється за день до доставляння (а напередодні свят, коли замовлень багато, то навіть ще раніше). В іншому випадку ми просто фізично не встигнемо підготувати птицю.

Наш автомобіль обладнано належним чином для правильного зберігання заморожених та охолоджених м'ясних продуктів.

Передбачено безкоштовний довіз замовлень на суму від 500 гривень.
Вартість стандартного доставляння — 50 гривень.

Оплата
Ніяких передплат! Ви сплачуєте вартість замовлення тільки під час його отримання. Орієнтовна ціна вказується при оформленні заявки. Але підсумкова сума може трохи відрізнятися, оскільки зважування та компонування замовлення здійснюється під час доставляння його покупцеві.

Повернення
Курчан цінує своїх клієнтів і завжди йде назустріч у будь-яких суперечливих питаннях. Якщо з якої-небудь причини вас не влаштував товар, ми без проблем замінимо його або повернемо гроші. Від нас є тільки одне маленьке прохання: будь ласка, не викидайте продукт, а передайте його нашому співробітнику. Так ми зможемо проаналізувати проблему та не припускатися помилок надалі.